GH UP


319.00 TL

299.00 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

902565851269

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

memnuniyet garantisi

COLD IRON®  GH UP genel olarak sporcuların performanslarının artmasına ve daha fazla hacim yapmalarına yardımcı olabilen üstün kalite ve doğal natural besinlerden oluşan gıda takviyesi ürünüdür.

GH seviyenizin artmasına yardımcı olabilecek;  idman sonrası toparlanma/onarma ve anti-aging sağlamada yardımcı olabilir

GH UP’ın piyasada benzeri ürün bulunmamaktadır. Bu yüzdendir ki bazı ürünler ile kıyaslamak büyük bir haksızlık olacaktır.

Spor yapmayaların da kullanımına uygundur.

Kullanım zamanı: Genel olarak akşam yatmadan 2 saat önce bir tüp şeklindedir.

 

Aroma: Strawberry & Kivi Aromalı

Net Miktar: 500 ml

20 tüp / 25 ml dir.

İspanya menşeilidir.

 

L Arginine / L Arjinin : Cold Iron L Arginine, Bitkisel kaynaklı – Vegan tüketime uygun / fermente amino asitten üretilmiştir.  Biyolojik değeri yüksek esansiyel amino asittir. Egzersiz kapasitesinin artmasına, bağışıklığın güçlenmesine, enfeksiyonların önlenmesine ve iyileşmesini hızlandırmaya yardımcı olabilir. Kan damarlarında  nitrik  oksite dönüşür  ve damarların genişlemesine, kan akışı sirkilasyonunun artmasına yardımcı olur. Erektil fonksiyon bozuklukların ve kısırlığın tedavisinde kullanım alanı mevcuttur.  

 

 L Ornithine  / L Ornitin :  L-Arginine ile beraber kullanıldığında; GH seviyesinin, kas dokusunda artışına ve bağışıklık sistemi  desteğinde önemli bir rol oynayabilir.

 

 L Lysine  / L Lizin :  Vücudun kalsiyumu emmesine, kalojen doku oluşturmasına, karnitin üretimine yardımcı olabilir.

 

 L Theanine / L Teanin :  Yeterli dinleme ile rahatlama sağlanmasına yardımcı olurken uykunun kalitesini arttırmaya yardımcı olabilir. Stres azaltmaya yardımcı olabilir.

   Bağışıklık sisteminin düzgün bir şekilde çalışmasına destek verir. güçlendirerek vücudun bakteriler ve virüslerden kurtulmasında görev alabilir. Serotonin, dopamin ve GABA gibi önemli kimyasalların artışına yardımcı olabilir.

 

MACA / Lepidyum Ekstresi:   Genel olarak aşırı yorgunluk, bitkinlik ve halsizlik hissine karşı enerji seviyesini yükseltmeye destek olabilir. Kadınlarda menopoz semptomlarına karşı,  erkeklerde cinsel iktidarsızlık ve sertleşme problemlerine yardımcı olabilir.

 

Calsium Sitrate / Kalsiyum Sitrat : Sağlıklı yaşam için gerekli olan en önemli minerallerdendir. Normal enerji oluşum metabolizmasına, kas fonksiyonlarına, sindirim enzimlerinin normal fonksiyonlarına katkıda bulunmaya yardımcı olabilir.

 

 L Carnitine / L Karnitin: Bir amino asit türevidir ve  tartarate formudur. Karnitin, yağ asitlerinin yakılması  ve yakıt olarak kullanılmasına yardımcı olabilir

 

 Vitamin C :  Yoğun fiziksel egzersiz sırasında ve sonrasında bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına katkıda bulunabilir.

 

Zinc / Çinko: İnsan vücudu  çinkoyu depolayamadığından, düzenli alımı önemlidir. Sağlıklı bağışıklık sistemi için gerekli olan eser bir elementtir.

 

Vitamin B6 :  Enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunabilir. Yorgunluğu ve bitkinliğin azaltılması, bağışıklık sisteminin normal çalışmasına katkısı  olabilir.

 

Hamilelerin ve emzirme dönemlerindekilerin kullanılması önerilmez.

 

 

         
  1 Şişe (25 ml için)    
Etken Madde   miktar /  mg   BRD (%)
         
         
L  Arjinin / L  Arginine   2100 mg  * 
L Ornitin / L Ornithine   900 mg  * 
L Lizin / L Lysine    900 mg  * 
L Teanin /  L Theanine    300 mg  * 
Lepidyum Ekstresi / MACA   200 mg  * 
Kalsiyum Sitrat / Calsium Citrade 150 mg  * 
L Karnitin  / L Carnitine    100mg  * 
Vitamin C / Vitamin C   100 mg 125
Çinko / Zinc     4,8 mg 48
Vitamin B6 / Vitamin B6   9 mg 643

 

Yasa gereği sporcu gıdalarında kredi kartına taksit yapılamamaktadır

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Fiyatlara KDV dahil midir?

Ürünlerimiz KDV dahil olarak satışa sunulmaktadır.

Ürünleriniz garantili mi?

Ürünlerimiz kullanıcı ya da kargo taşıması esnasında oluşan hatalar dışında ithalatçı firma garantisi altındadır.

Ürünler kaç günde elimde olur?

Hafta içi saat 15:00'a, cumartesi günü saat 12:00'a kadar sipariş edilen ürünler aynı gün içerisinde kargolanmaktadır. Pazar günü ve resmi tatil günlerinde takip eden ilk iş gününde kargolanmaktadır. Mücbir sebepler haricinde 1 ya da 2 iş günü içinde teslim edilmektedir. 

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde havale, kredi kartı ve kapıda ödeme seçenekleri mevcuttur. 

Siparişimin hangi aşamada olduğunu nasıl takip edebilirim.

Siparişlerinizi cep telefonunuza ya da mail adresine gelen takip numarası ile takip etmeniz mümkündür. 

Ürün elime ulaştı ancak arızalı ne yapmalıyım?

Sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerin arızalı olması durumunda kargp teslimat anında teslim tutanağının imzalanmaması ve arızalı ürün geldiğine dair tutanak tutulması gerekmektedir. 

Ürünler orjinal ambalajında mı gelir?

Evet.

Ödemeyi taksitle yapabilir miyim?

Gıda ürünlerimiz yasa gereği taksitli olarak satılamamaktadır. 

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

WegaBT - Aydın Web Tasarım - E-ticaret Sistemleri
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4